Pořádáme společně s Městskou knihovnou Beroun

foto je z přijímaček Nanečisto pro 5. třídu, prosinec 2019

Celý výtěžek ze všech společně pořádaných akcí je vždy určen na podporu knihovny Beroun. Více ZDE .

Kalendář akcí

MK Beroun adresa: U Kasáren 813, 266 01 Beroun08

ZÁŘÍ

2021

Jak úspěšně připravit své dítě na přijímačky

  • Středa
  • 18:00 - 19:30
  • Zdarma
  • MK Beroun

Pro rodiče budoucích gymnazistů a středoškoláků. Čekají Vaše dítě příští rok přijímačky? Chcete se dozvědět, jak zvýšit šance na úspěch? Co Vaše dítě u přijímaček na víceletá gymnázia a střední školy čeká? Jak se efektivně připravovat? Jakou zvolit strategii? Toto a mnohem více se dozvíte během semináře. Seminář povede Ing. Radek Janušek, lektor kurzů matematiky.

Více ...


Chcete se připravovat na přijímačky doma?


Webinářový kurz pro 9. třídu, kde se můžete zeptat lektorů na to, čemu nerozumíte.
MATEMATIKAČESKÝ JAZYKFLEXIBILNĚZ DOMOVA JAKO V KURZECHNYNÍ SLEVA ZA VČASNOU REZERVACI


06

LISTOPAD

LIST.

2021

přijímačky nanečisto pro 9. třídu


Počet míst omezen Rezervace nutná.

  • Sobota
  • 9:00 - 11:30
  • 300 Kč (platí se na místě)
  • MK Beroun

Pro všechny žáky, kteří se chystají na přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy.
Žáci budou psát testy z matematiky a češtiny podobné těm, které na ně čekají u ostrých zkoušek. Žáci si vyzkouší celý proces jednotné přijímací zkoušky, zbaví se tak strachu z neznámého a zároveň si ujasní, na co se musí zaměřit v další přípravě. Žáci dostanou přístup k videorozborům správných řešení. Výrazně nižší cena za zkoušku nanečisto než u komerčních zkoušek. Přijímačky nanečisto povede Ing. Radek Janušek lektor kurzů matematiky.

Více ...
Sponzorujeme domácí přípravu

Veškerý výtěžek ze společně požádaných akcí je určen na podporu Městské knihovny Beroun. Například na nákup nových učebnic a cvičebnic matematiky a češtiny. Vypůjčte si je!

sponsorský dar prijimacky-beroun.cz Městské knihovně Beroun


Rezervace

Po provedení rezervace obdržíte ihned automatické potvrzení, že Vaše rezervace proběhla v pořádku. V případě že zprávu neobdržíte, pravděpodobně jste nezadali správně Váš email. V tomto případě doporučujeme rezervaci zopakovat se správným emailem.Google reCAPTCHA box

Pro odeslání je nutné zakliknout, že nejste robot.


Registrací poskytujete souhlas s tím, že Vás prijimacky-beroun.cz (Ing. Radek Janušek, IČO 01945025) mohou emailem kontaktovat výhradně za účelem nabídky online a prezenčních přípravných kurzů k přijímacícm zkouškám a přijímačkám Nanečisto organizovanými prijimacky-beroun.cz. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním emailu na kurzy@prijimacky-beroun.cz